Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /www/doc/www.stomatologie-dentalnihygiena.cz/www/core/xpdo/om/xpdoquery.class.php on line 695
Bělení zubů BEYOND POLUS za 6.799 Kč - Stomatologické ošetření pro děti a dospělé Finedent v Praze.

Bělení zubů BEYOND POLUS za 6.799 Kč

Zdravé a krásně vypadající zuby jsou přáním většiny z nás. Ani kvalitně prováděné čištění zubů však nemusí zaručit zářivý úsměv. Konzumace černých čajů, kávy, červených vín, případně kouření jsou spojeny s ukládáním pigmentů na povrchu i pod povrchem zubů.

Důsledkem tohoto jevu je jednak přítomnost nepěkných tmavých skvrn na zubech (zejména v obtížně čistitelných místech), jednak postupné tmavnutí původního odstínu zubů. V takových případech je nezbytné provést profesionální čištění zubů a jejich bělení.

Profesionální čištění povrchu zubů je bezbolestný zákrok, prováděný za účelem odstranění plaku a povrchových pigmentací skloviny, Čištění je prováděno jemným práškem hydrogenuhličitanu sodného neseným vodním sprejem. Procedura je obvykle dokončena přeleštěním zubů speciálními pastami, čímž se minimalizuje další usazování pigmentu na jejich povrchu v období po zákroku.

Bělení zubů spočívá v řízené aplikaci speciálních bělících gelů na povrch zubů. Bělící gel proniká pod povrch a chemicky rozkládá zde usazené pigmenty. Tím je dosaženo zesvětlení zubů. Nabízíme:

  • ordinační bělení zubů výkonným akcelerátorem Beyond Polus (cca 45 minut)
  • domácí bělení bělícími gely v individuálně zhotovených nosičích po dobu nejčastěji 1-2 týdnů
  • kombinaci obou metod (nejvíce doporučovaný způsob bělení)
  • vnitřní bělení mrtvých a silně zbarvených zubů, u kterých není nutné zhotovit keramickou fazetu či korunku (obvykle 1-2 návštěvy)

Bělení zubů - revoluční technologie Beyond Polus

Našim klientům nyní zcela nově nabízíme systém ordinačního bělení zubů od amerického výrobce Beyond. Světelný akcelerátor Polus je v současnosti nejvýkonnějším a nejúčinnějším na trhu. Během procedury bělení trvající 60 - 90 minut je možné dosáhnout skutečně vynikajících výsledků.

 

Ukázka před a po výkonu:

Jméno a příjmení

E-mail

Váš dotaz